תטוס

מזג אוויר אלקמאר הולנד

תחזית מזג אוויר באלקמאר

הולנד נמצאת בצפון אירופה לכן רוב חודשי השנה הם קרים ואף גשומים.

חודשי הקיץ הינם הנוחים והנעימים לטיול.

חודשים מאי עד ספטמבר מומלצים לביקור בהולנד בכלל ובאלקמאר בפרט.

יש לקחת בחשבון כי גשם עלול להיות לכל אורך השנה.

תמיד כדאי להצטייד במטרייה.

קביעה זו נכונה לכל הערים המרכזיות בהולנד מכיוון שהולנד ארץ דיי קטנה ומזג האוויר בערים השונות (אמסטרדם, האג, אלקמאר) דומה.

להלן תחזית מזג אוויר באלקמאר ל10 ימים הקרובים:

 

[forecast location=”Netherlands, Alkmaar” caption=”תחזית מזג אוויר אלקמאר הולנד” measurement=’C’ todaylabel=”היום date(‘d/m/y’)” datelabel=”date(‘d/m/y’)” highlow=”מקסימום: %%high%%° מינימום: %%low%%°” numdays=”14″ iconset=”Incredible” class=”tatus-weather-wp” language=”IL” cache=”false’]

מזג אוויר אלקמאר הולנד על המפה והסביבה:

מזג אוויר

[forecast location="alkmaar, Netherlands" caption="תחזית מזג אוויר אלקמר הולנד" measurement='C' todaylabel="היום date('d/m/y')" datelabel="date('d/m/y')" highlow="מקסימום: %%high%%° מינימום: %%low%%°" numdays="6" iconset="Incredible" class="tatus-weather-wp" cache="false']המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נבצע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.
Integrately - Integration platform