תטוס

מזג אוויר ורנה בולגריה

תחזית מזג אוויר בורנה

מזג האוויר בורנה לרוב יציב ובהתאם לעונה. בבולגריה ישנם אתרי סקי, חופים, הרים, ועמקים בהם הטמפרטורות ותנאי מזג האוויר שונים מאשר בורנה לכן מומלץ להתעדכן.
בולגריה בחורף קרה ולרוב גם מושלגת, בקיץ חם ולעיתים אף יותר מבישראל.

טמפרטורות ממוצעות לכל חודשי השנה בורנה

חודש ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
טמפרטורה מקסימלית 6 6 11 16 22 26 30 29 26 21 13 7
טמפרטורה מינימלית -1 -1 2 7 12 16 19 18 14 11 6 1
ימי גשם בממוצע 8 9 7 8 8 9 6 6 5 8 9 11

 

תחזית לשבועיים הקרובים

[forecast location=”varna, Bulgaria” caption=”תחזית מזג אוויר בולגריה ורנה” measurement=’C’ todaylabel=”היום date(‘d/m/y’)” datelabel=”date(‘d/m/y’)” highlow=”מקסימום: %%high%%° מינימום: %%low%%°” numdays=”14″ iconset=”Incredible” class=”tatus-weather-wp” language=”IL” cache=”false’]

מזג אוויר ורנה בולגריה על המפה והסביבה:

מזג אוויר

[forecast location="varna, Bulgaria" caption="תחזית מזג אוויר ורנה בולגריה" measurement='C' todaylabel="היום date('d/m/y')" datelabel="date('d/m/y')" highlow="מקסימום: %%high%%° מינימום: %%low%%°" numdays="6" iconset="Incredible" class="tatus-weather-wp" cache="false']המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.