תטוס

פריימרק זלצבורג אוסטריה- Primark

רשת האופנה פריימרק עם מאות סניפים במספר מדינות בעולם

רשת האופנה פריימרק טרם הגיעה לזלצבורג אך קיימת על התפר שבין העיר פאשינג לעיר לינץ שנמצאות צפונית מערבית לזלצבורג. אנו נעדכן כאן בכל החדשות והעדכונים שיצוצו בנושא פריימרק זלצבורג.

איך מגיעים לפריימרק הקרוב לזלצבורג?

הדרך הקצרה ביותר להגיע לסניף הקרוב של פריימרק מזלצבורג לפריימרק פשצינג כוללת רכבת RJ ואוטובוס 600, משך הנסיעה כשעה וחצי. עם רכב ניתן להגיע תוך כשעה בנסיעה על דרך A1 שחלקים ממנה מחייבים תשלום אגרה.

באם אתם נמצאים בעיר לינץ, הנסיעה תהיה מאוד קצרה.

אולם במידה והחלטתם שתסתפקו בזלצבורג ותדחו את התוכניות על קניות בפרימרק לטיול הבא, אז תוכלו להנות מהקניונים המצוינים שיש לזלצבורג להציע, האוטלטים האטרקטיביים ואזורים הקניות בעיר מיוחדת הזו.

טיפים שיחסכו לכם זמן וכסף בפריימרק 

מידע על מדינות וסניפים שעות פתיחה של רשת האופנה פרימרק

כתובת אינטרט: אתר האינטרנט של פרימרק

טעינו? פתחו סניף שלא ידענו עליו בזלצבורג? פנו אלינו באמצעות צור קשר ונשמח לעדכן כאן.

פריימרק זלצבורג אוסטריה- Primark על המפה והסביבה:

מזג אוויר

לארועים מיוחדים בחודש הקרוב בעיר זלצבורג

המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.