תטוס

פריימרק פאפוס קפריסין- Primark

רשת האופנה פריימרק עם מאות סניפים במספר מדינות בעולם

רשת האופנה פריימרק טרם הגיעה לפאפוס בפרט או קפריסין בכלל אך נעדכן כאן בכל החדשות והעדכונים שיצוצו בנושא.

איך מגיעים לסניף פריימרק הקרוב לפאפוס?

הדרך לסניף הקרוב של פריימרק מפאפוס קפריסין לפריימרק וינה שבאוסטריה או פירנצה איטליה הינה דרך לא סבירה עם שייט ארוך או טיסות ורכבות.

אז אם החלטתם שלא צריך להשתגע בשביל חנות בגדים ותסתפקו בעיר פאפוס ותדחו את התוכניות על פרימרק לטיול הבא אז תוכלו לבלות בקניונים המצויינים שיש לעיר להציע, האוטלטים והשווקים.

 

מידע על מדינות וסניפים שעות פתיחה של רשת האופנה פרימרק

כתובת אינטרט: אתר האינטרנט של פרימרק

טעינו? פתחו סניף שלא ידענו עליו בפאפוס? פנו אלינו באמצעות צור קשר ונשמח לעדכן כאן.

פריימרק פאפוס קפריסין- Primark על המפה והסביבה:

מזג אוויר

לארועים מיוחדים בחודש הקרוב בעיר פפוס

המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נבצע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.
Integrately - Integration platform