תטוס

פריימרק פודגוריצה מונטנגרו- Primark

רשת האופנה פריימרק עם מאות סניפים במספר מדינות בעולם

רשת האופנה פריימרק טרם הגיעה לפודגוריצה בפרט או מונטנגרו בכלל אך נעדכן כאן בכל החדשות והעדכונים שיצוצו בנושא.

איך מגיעים לסניף פריימרק הקרוב לפודגוריצה מונטנגרו?

הדרך לסניף הקרוב של פריימרק פודגוריצה מונטנגרו היא לפריימרק גראץ שבאוסטריה, דרך לא סבירה של כ10 שעות נסיעה ברכב דרך 5 מדינות.

אז אם החלטתם שתסתפקו בעיר פודגוריצה ותדחו את התוכניות על פרימרק לטיול הבא אז תוכלו לבלות בקניונים המצויינים שיש לעיר להציע, האוטלטים והמבנים ההיסטורים המרהיבים.

מידע על מדינות וסניפים שעות פתיחה של רשת האופנה פרימרק

כתובת אינטרט: אתר האינטרנט של פרימרק

טעינו? פתחו סניף פריימרק בפודגוריצה שלא ידענו עליו? סניף אחר ברחבי מונטנגרו? פנו אלינו באמצעות צור קשר ונשמח לעדכן כאן.

פריימרק פודגוריצה מונטנגרו- Primark על המפה והסביבה:

מזג אוויר

לארועים מיוחדים בחודש הקרוב בעיר פודגוריצה

המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.