תטוס

פריימרק קרקוב פולין- Primark

רשת האופנה פריימרק עם מאות סניפים במספר מדינות בעולם

רשת האופנה פריימרק טרם הגיעה לקרקוב בפרט או פולין בכלל אך נעדכן כאן בכל החדשות והעדכונים שיצוצו בנושא.

איך מגיעים לפריימרק הקרוב לקרקוב?

הדרך הקצרה ביותר להגיע לסניף הקרוב של פריימרק מקרקוב כוללת רכבת אחת לפריימרק וינה שבאוסטריה – מסלול שאורכו כ-7 שעות ברכבת.

אז אם החלטתם שתסתפקו בוורשה ותדחו את התוכניות על פרימרק לטיול הבא אז תוכלו לבלות בקניונים המצויינים שיש לעיר להציע כמו השוק, האוטלטים האטרקטיבים ואזורי הקניות בעיר קרקוב עצמה.

 

טיפים שיחסכו לכם זמן וכסף בפריימרק 

מידע על מדינות וסניפים שעות פתיחה של רשת האופנה פרימרק

כתובת אינטרט: אתר האינטרנט של פרימרק

טעינו? פתחו סניף של פריימרק קרקוב שלא ידענו עליו? פנו אלינו באמצעות צור קשר ונשמח לעדכן כאן.

פריימרק קרקוב פולין- Primark על המפה והסביבה:

מזג אוויר

לארועים מיוחדים בחודש הקרוב בעיר קרקוב

המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.