תטוס

פריימרק ורשה פולין – Primark

רשת האופנה פריימרק עם מאות סניפים במספר מדינות בעולם

רשת האופנה פרימרק טרם הגיעה לורשה בפרט או פולין בכלל אך נעדכן כאן בכל החדשות והעדכונים שיצוצו בנושא.

איך מגיעים לפרימרק הקרוב לורשה?

הדרך הקצרה ביותר להגיע לסניף הקרוב של פרימרק מורשה כוללת רכבת אחת לברלין בגרמניה – מסלול שאורכו כ-6 שעות – כ 570 קילומטרים.

אז אם החלטתם שתסתפקו בורשה ותדחו את התוכניות על פרימרק לטיול הבא אז תוכלו לבלות בקניונים המצוינים שיש לעיר להציע כמו קניון זלוטי, האוטלטים האטרקטיבים אזורים הקניות בעיר עצמה.

 

טיפים שיחסכו לכם זמן וכסף בפרימרק 

מידע על מדינות וסניפים שעות פתיחה של רשת האופנה פרימרק

כתובת אינטרנט: אתר האינטרנט של פרימרק

טעינו? פתחו סניף של פרימרק ורשה שלא ידענו עליו? פנו אלינו באמצעות צור קשר ונשמח לעדכן כאן.

פריימרק ורשה פולין – Primark על המפה והסביבה:

שידור חי מוורשה - בניין משרדים ברחוב Leszno 14

מזג אוויר

לארועים מיוחדים בחודש הקרוב בעיר וורשה

המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.