תטוס

מועדון וואן קלאב בוקרשט

One Club Buchrest

המועדון המוביל בבוקרשט, one club, מועדון ענק, מקומות ישיבה רבים, אוכלוסיה ברמה, הופעות חיות.

מועדון וואן בוקרשט ממוקם מרחק נסיעה 10 דקות במונית ממרכז העיר, המועדון גדול ביותר ומעצוב בסגנון מיוחד במינו, במה גדולה להופעות במרכז, לכל אורך הלילה שלל רקדניות ורקדנים במופעים אקרובטים שונים ומיוחדים, מסביב לבמה בצורה מעגלית של טבעות מקומות ישיבה ואזורים לריקודים ביניהם. המחירים סבירים, האלכוהול בשפע, יש בר נשנושים חופשי בקומה למטה.

הכניסה חינם, רצוי לבוא בלבוש הולם והחל מחצות.

רצוי לבדוק עם המלון האם המועדון פתוח מכיוון שמועדון וואן הוא עונתי.

כתובת מועדון וואן בוקרשט:

Splaiul Independentei 290 Bucharest, Romania

אתר אינטרנט: https://oneclubbucharest.ro/

 

מועדון וואן קלאב בוקרשט סרטון תדמית:

מועדון וואן קלאב בוקרשט על המפה והסביבה:

מזג אוויר

[forecast location="BUCHAREST, Romania" caption="תחזית מזג אוויר בבוקרשט רומניה" measurement='C' todaylabel="היום date('d/m/y')" datelabel="date('d/m/y')" highlow="מקסימום: %%high%%° מינימום: %%low%%°" numdays="6" iconset="Incredible" class="tatus-weather-wp" cache="false']

לארועים מיוחדים בחודש הקרוב בעיר בוקרשט

המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.