תטוס

פארק חרסטראו בבוקרשט

2000 דונם של טבע, פנאי ספורט ועוד המון פעילויות לכל המשפחה

בלב בוקרשט שוכן לו פארק חרסטראו הענק, מקומיים רבים ותיירים נוהרים איליו במיוחד בסופי שבוע כדי לחוש הפוגה מהמולת העיר.
הפארק עצמו גדול מאוד (כ- 2000 דונם) ומטופח מאוד, במרכזו נמצא אגם טבעי גדול וניתן להשכיר סירות, אופני ים ואף לשוט בספינת מעבורת.
שבילים, מקומות ישיבה, צמחייה ומדשאות, גני שעשועים ומשחקים, פסלים, אנדרטאות, שולחנות פינג פונג, דוכני מכירת מזון במחירים זולים, כל אלה מהווים רק חלק קטן מן האטרקציות והפעילויות של פארק חרסטראו.
ניתן אף להשכיר אופניים במחיר מצחיק של 5 שקלים לשעה / 15 שקלים לכל היום! ולהסתובב בכל הפארק ומחוצה לו. הפארק פעיל גם בשעות הערב.

באגם נמצא אי הילדים Insula Copiilor, מומלץ מאוד לבלות בו עם הילדים.

ממש בצמוד לפארק נמצא מוזיאון באיכר. עוד בפארק ניתן למצוא את מסעדת Hard Rock Cafe הנפלאה.
פארק חרסטראו ממוקם מצפון לשדרת C-Tin Prezan המקשרת בין כיכר שער הניצחון וכיכר שארל דה גול.
לפארק ישנם כניסות רבות, 2 הכניסות העיקריות הן מכיכר שארל דה גול ומכיכר Presei Libere, ישנם כניסות נוספות רחוקות יותר מהאגם, מכיכר שער הניצחון ומשדרת Kiseleff. הכניסה לפארק חופשית.

בפארק אטרקציות רבות ואפשר לבלות בו יום שלם.

ניתן להתעדכן במידע על הפארק ואירועים באתר האינטרנט: https://www.herastrauparc.ro

שעות פתיחה

פתוח 24 שעות ביממה.

טלפון: 40212245860+

 

פארק חרסטראו בבוקרשט

 

 

פארק חרסטראו בבוקרשט

 

 

פארק חרסטראו בבוקרשט

מפת הפארק

 

פארק חרסטראו בבוקרשט

 

 

פארק חרסטראו בבוקרשט

 

 

פארק חרסטראו בבוקרשט על המפה והסביבה:

[mappress mapid="4"]

מזג אוויר

[forecast location="BUCHAREST, Romania" caption="תחזית מזג אוויר בבוקרשט רומניה" measurement='C' todaylabel="היום date('d/m/y')" datelabel="date('d/m/y')" highlow="מקסימום: %%high%%° מינימום: %%low%%°" numdays="6" iconset="Incredible" class="tatus-weather-wp" cache="false']

לארועים מיוחדים בחודש הקרוב בעיר בוקרשט

המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.