תטוס

קניון אוניראה בוקרשט

Unirea Shopping Center מתחם גדול של חנויות אופנה סופר מרקט ועוד.

קניון אוניראה בוקרשט (אונירי) הינו קניון ותיק השוכן בכיכר אוניראה בלב בוקרשט. הקניון מכונה גם אוניראה שופינג סנטר.
גולת הכותרת היא דווקא האזור סביב הקניון והחנויות לצידו. קניון אוניראה עצמו נחמד, אך לא יותר מזה, אמנם ניתן למצוא את מרבית המותגים המובילים אך בשביל קניון חדש ויפה ברומניה היינו ממליצים על קניון אפי פאלאס.

לעומת זאת, האזור מסביב קניון אוניראה מלא בכל טוב, בסופי שבוע ישנם דוכנים נחמדים ובאזר סביב הקניון.

מה יש ליד קניון אוניראה בוקרשט?

ניתן לציין את חנות הבגדים “ניו יורקר” המצוינת הצמודה לקניון.

צעדים ספורים משם נמצא הסופרמקט המעולה “קארפור” – חוויה מומלצת של 2 קומות שבהן ניתן למצוא מכל הבא ליד, מומלץ מאוד לערוך שם קניות ובמיוחד שוקולדים זולים ואיכותיים של המותגים הידועים, הרבה יותר זול מאשר בדיוטי פרי.

סניף גדול של זארה בוקרשט ממוקם צמוד לאוניראה שופינג סנטר.

עוד באזור קניון אוניראה בוקרשט ניתן לטייל רגלית ולערוך קניות בחנויות של המקומיים לצד חנויות של מותגים.

כתובת: Piata Unirii 1
הוראות הגעה: מרחק הליכה מרוב המקומות במרכז בוקרשט כולל מארמון הפרלמנט הסמוך או במונית.
אתר אינטרנט: https://www.unireashop.ro/

קניון אוניראה בוקרשט על המפה והסביבה:

מזג אוויר

[forecast location="bucharest, Romania" caption="תחזית מזג אוויר בוקרשט רומניה" measurement='C' todaylabel="היום date('d/m/y')" datelabel="date('d/m/y')" highlow="מקסימום: %%high%%° מינימום: %%low%%°" numdays="6" iconset="Incredible" class="tatus-weather-wp" cache="false']

לארועים מיוחדים בחודש הקרוב בעיר בוקרשט

המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.