תטוס

טיסות זולות לקלוז נאפוקה

כל הטיפים לטיסות לקלוז

טיסות זולות לקלוז מישראל ניתן להשיג עם חברת וויז אייר, המחירים זולים להפליא! הטיסות הינם טיסות ישירות.

טיסות לקלוז מישראל יוצאות שלוש פעמים בשבוע, בימים שלישי, חמישי ושבת בשעה 10:00, חזרה לישראל גם כן בימים אלה בשעה 06:00.

שדה התעופה של קלוז ממוקם קרוב מאוד למרכז העיר, כ- 7 ק”מ.

הטיסה מתל אביב לקלוז אורכת כ- 3 שעות.

קלוז נאפוקה היא העיר השלישית בגודלה ברומניה, בירת מחוז טרנסילבניה, זו עיר רומנית – הונגרית עם אחוז גבוה של תושבים הונגרים.

העיר יכולה להווה נקודת מוצא טובה לטיולים בכל רומניה ובחבל טרנסילבניה בפרט.

קלוז נחשבת כמרכז תרבותי ואקדמאי חשוב ברומניה, האוניברסיטה הגדולה ברומניה באבש-בויאי נמצאת בקלוז והיא נחשבת כאחת מהמכובדות באירופה.

עוד ניתן למצוא בעיר קלוז:

  • הגנים הבוטנים באוניברסיטאת באבש-בויאי – מבחר רחב של צמחים, עצים, פרחים, ניתן לערוך במקום תמונות יפות, ישנה תצפית במגדל שממנה ניתן לראות את כל העיר קלוז.
  • מרכז קניות – קניון Lulius Mall – קניון עם כל המותגים המובילים, מחירים זולים יותר מהארץ!
  • בית הכנסת בקלוז נאפוקה – משמש כאתר לזיכרון טרנסילבניה שרובה הושמדה בשואה.
  • התיאטרון ההונגרי של קלוז – הצגות בהונגרית, יש האזנה לתרגום גם ברומנית ואנגלית, ישנם גם נופעי אופרה, כרטיסים נמכרים במחירים זולים במיוחד (20-25 ש”ח).
  • כיכר אונירי – (כיכר האיחוד) הכיכר הגדולה במרכז העיר, ניתן למצוא בה את כנסיית מיכאל הקדוש ואת הפסל של מתיאש הוניאדי.

טיסות זולות לקלוז נאפוקה על המפה והסביבה:

מזג אוויר
המידע המופיע בתטוס מובא מתוך התרשמות אישית של הכותבים באתר, אין אנו מתחייבים למחירים, כתובות, שעות פעילות, טיב שירות כזה או אחר או כל מידע או דבר הקשור לו המוצג באתר. כל העושה שימוש במידע או מסתמך עליו מבצע זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי ובאחריותו בלבד. במידה ונתקלת בבעיה כלשהי בנתונים המוצגים באתר, אנא שלח אלינו הודעה ואנו נבחן את המידע ובמידת הצורך נצבע עדכון בדפים הרלוונטים. האתר אינו פלטפורמה להזמנות כלשהן ואין דרישה להשאיר פרטים בשום שלב מלבד בצור קשר שכן הפרטים המוזנים נשמרים למענה ושימוש לרווחתו של האתר. ישנם אלמנטים וטכנולוגיות שמופעלים ביעילות רבה יותר כאשר נעשה שימוש בקוקיז (עוגיות), באתר מוטמעות מספר טכנולוגיות כאלה, ניתן לקרוא על פרטיות באתר גוגל. כל גולש באתר בעצם מביע את הסכמתו וידיעתו לפרטים והשימושים השונים.